PALMS BET 7SPORT BWIN

Янаки Милев се класира за четвъртфиналите в Сърбия след победа за час

30-05-2024 17:19 | Tennis24.bg

Янаки Милев се класира убедително за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей в Куршумлийска Баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.

Поставеният под №3 в схемата Милев разгроми с 6:1, 6:1 Бенджамин Тореалба от Чили. Срещата продължи само 61 минути.

Това е втора двусетова победа за Янаки на турнира. За място на полуфиналите Милев ще играе срещу Горазд Сърбляк от Република Северна Македония.

Джордж Лазаров и Симон Антони Иванов пък отпаднаха във втория кръг на сингъл.

Квалификантът Лазаров отстъпи с 3:6, 1:6 на №4 в схемата Олег Приходко от Украйна. Преди този мач Джордж постигна четири поредни победи.

Симон Антони Иванов загуби с 4:6, 2:6 от №8 в схемата Фермин Тенти от Аржентина.

Последни новини
Вълшебните отигравания на Пабло Куевас (видео)
Евтимова е на 1/4-финал на двойки в Италия, приключи българското участие на сингъл