PALMS BET 7SPORT BWIN

Донски с четвърта поредна победа в Монастир

Донски с четвърта поредна победа в Монастир
17-04-2024 15:27 | Tennis24.bg

Александър Донски се класира за втория кръг на сингъл на турнира на твърди кортове в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара.

Българинът победи с 6:1, 7:6(3) Самир Хамза Региг (Алжир). Срещата продължи 91 минути. Донски изоставаше с 3:5 във втория сет, но успя да стигне до тайбрек. В него той поведе с 6-0 и точки и от четвъртия си мачбол затвори мача в своя полза.

Преди този мач Донски постигна три поредни победи в квалификациите. Следващият му съперник е вторият поставен Робин Бертран (Франция).

Вчера Донски и Лукаш Покорни (Словакия), поставени под №2 в схемата, се класираха за четвъртфиналите на двойки. В спор за място на полуфиналите двамата ще играят срещу Шон Ходкин и Джеймс Бийвин от Великобритания.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Алкарас: Много хора говореха и се съмняваха в нивото ми
Джокович: Никога досега в Австралия не съм усещал толкова много любов
Седма титла за Пьотр Нестеров
Елизара Янева отстъпи на финала в Порто
Загуба за Изабелла Шиникова в двубоя за трофея в Египет
 Алкарас оформи Кариерен Голям шлем след триумф в Мелбърн
Всички шампиони на Australian Open при мъжете
Илиян Радулов загуби на финала в Анталия
Първата ракета на Белгия пропуска дуела с България
Димитър Кисимов: Целта ми е да бъда част от елита при мъжете