PALMS BET 7SPORT BWIN

Григор Димитров се завърна на корта с победа

Григор Димитров се завърна на корта с победа
18-02-2022 06:59 | Tennis24.bg

Григор Димитров започна с победа участието си на турнира от сериите АТР 250 в Делрей Бийч. Българинът победи със 7:6(4), 6:3 164-ия в световната ранглиста Мичел Крюгер. Срещата продължи 1 час и 43 минути. На четвъртфиналите Димитров ще играе срещу Джон Милман. До момента Гришо води с 2-0 победи срещу Милман.

Григор проби първи за 3-1 в първия сет, но веднага допусна рибрейк. До края на първата част Димитров трябваше да спасява на четири пъти точка за пробив и така се стигна до тайбрек. В него Гришо поведе с 4-1 точки и успя да запази преднината си за 7-4.
 
Българинът направи три пробива във втория сет и допусна един на собствен сервис. Това е победа №350 за Димитров в ATP тура и втори четвъртфинал за него от началото на годината.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Томи Пол продължава защитата на титлата си в Далас. Рууд също с победа
Рибакина продължава защитата на титлата си в Абу Даби
Алкарас е на 1/4-финал в Ротердам. Руне отпадна
Мадисън Кийс няма да участва в Дубай заради контузия
ЕРМ Запад продължава да обработва и изплаща компенсации за липсата на електрозахранване от края на 2024 г.
Рубльов продължава в Нидерландия след два тайбрека
Денислава Глушкова е на четвъртфинал в Анталия
Де Минор изравни рекорд на Федерер в Ротердам
Синякова е следващата съперничка на Томова
Фриц и Шаповалов в победи на старта в Далас и ще играят един срещу друг