PALMS BET 7SPORT BWIN

Пиронкова потенциално с два двубоя в събота

Пиронкова потенциално с два двубоя в събота
19-06-2021 11:32 | Tennis24.bg

Дъждът над Нотингам не позволи двубоите от четвъртфиналите на местния турнир на тревни кортове да се изиграят по програма в петък. Така срещите от финалната осмица, както и тези от полуфиналите на единично, ще трябва да се изиграят в рамките на съботния ден.

На четвъртфиналите Цветана Пиронкова ще премери сили с представителката на домакините Ема Радукану, която участва с "уайлд кард". Двубоят е втори от програмата и се очаква да започне около 14:30-15:00 часа наше време, стига да не вали. 

При успех Цвети ще се класира за полуфиналите, където ще срещне спечелилата мача Арина Родионова (Австралия) - Ксу Ван (Китай). 

Турнирът в Нотингам е от календара на ITF. Надпреварата е с награден фонд 100 000 + гостоприемство. Следващата седмица Пиронкова, заедно с още три родни тенисистки, ще участва в квалификациите на Уимбълдън.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Алкарас: Много хора говореха и се съмняваха в нивото ми
Джокович: Никога досега в Австралия не съм усещал толкова много любов
Седма титла за Пьотр Нестеров
Елизара Янева отстъпи на финала в Порто
Загуба за Изабелла Шиникова в двубоя за трофея в Египет
 Алкарас оформи Кариерен Голям шлем след триумф в Мелбърн
Всички шампиони на Australian Open при мъжете
Илиян Радулов загуби на финала в Анталия
Първата ракета на Белгия пропуска дуела с България
Димитър Кисимов: Целта ми е да бъда част от елита при мъжете