PALMS BET 7SPORT BWIN

Ани Вангелова допусна втора загуба в Белград

Ани Вангелова допусна втора загуба в Белград
01-07-2020 15:46 | Tennis24.bg

Ани Вангелова допусна втора загуба на демонстративния турнир по тенис на червени кортове в Белград, организиран от Академията на Янко Типсаревич.

Вангелова допусна шест пробива и претърпя поражение с 4:6, 3:6 за 88 минути от представителката на домакините Михаела Джакович в Група "А" на надпреварата. Тя ще играе утре третата си среща от състезанието срещу друга сръбкиня - Деяна Раданович.

В Група "С" първата ракета на страната Виктория Томова, която записа две убедителни победи в турнира досега, ще излезе на корта по-късно следобед срещу хърватката Мариана Дражич.

Друга българска националка за "Фед Къп" - Изабелла Шиникова, която има победа и загуба в турнира дотук, в момента играе в третия кръг в Група "D" срещу Нефиса Берберович (Босна и Херцеговина).

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Йоана Константинова се класира за финала на двойки в Тунис
Ива Иванова е на полуфинал на сингъл в Монастир
Министърът на младежта и спорта награди Димитър Кисимов за титлата му на Australian Open
Дардери увеличи серията си победи на клей на 15 и се класира на четвъртфинал в Буенос Айрес
Шелтън ще играе на ¼-финал в Далас с Кецаманович, който отстрани Пол
Сакари отстрани Швьонтек в Доха, Рибакина също е аут
Кузманов: Искам да се завърна в национален отбор и да бъда от полза
Де Минор сложи край на последното участие на Вавринка в Ротердам. Оже-Алиасим и Бублик също с победи
Йоана Константинова се класира за полуфиналите на двойки в Монастир
Иван Иванов с победа и загуба на турнир в Португалия