PALMS BET 7SPORT BWIN

Тежък жребий за Стоеви на Откритото първенство на Англия

Тежък жребий за Стоеви на Откритото първенство на Англия
05-03-2020 14:50 | Tennis24.bg

Българската двойка Габриела и Стефани Стоеви изтегли възможно най-тежкия жребия за Откритото първенство на Англия по бадминтон, който е от най-високата категория Супер 1000 и с награден фонд 1,1 милиона долара. Турнирът ще се проведе в Бирмингам от 11 до 15 март, съобщи БНР.

Сестрите от Хасково ще играят в първия кръг срещу водачките в световната ранглиста Чън Цин Чън и Цзя И Фан (Китай), които спечелиха титлата през миналата година.

Стоеви срещнаха азиатките през януари в Банкок и отстъпиха с 10:21, 16:21. Габриела и Стефани, които са №14 в света, имат една победа над Чън и Цзя в четири двубоя.

Организаторите на Откритото първенство на Англия (чието първо издание е било през 1899 година) обявиха, че ще вземат всички възможни мерки срещу коронавируса, но не смятат да отменят турнира.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Александър Василев ще дебютира за Купа Дейвис
Джокович остава непобеден от Фриц. Следва полуфинал с Алкарас
Пегула си осигури място в Топ 4 на US Open 2025, среща Сабаленка
Алкарас с чиста победа и е на полуфинал
Иван Иванов също продължава към 1/8-финалите в Ню Йорк
Александър Василев се класира за осминафинал на сингъл при юношите на US Open
Може ли 11-ата среща с Джокович най-после да се окаже щастлива за Фриц
Двама фенове на голфа в първия ¼-финал в Ню Йорк тази вечер
Константинова се класира за втория кръг на двойки на US Open
Винъс Уилямс и Лейла Фернандес се класираха на четвъртфинал