PALMS BET 7SPORT BWIN

Отпадна четвъртата в тениса на маса

Отпадна четвъртата в тениса на маса
08-08-2016 12:44 | Любомир Тодоров

Първата изненада при жените в олимпийския турнир по тенис на маса в Рио де Жанейро е факт.

Четвъртата поставена японка Касуми Ишикава загуби още в първата си среща, която беше от третия кръг. Левичарката, която спечели титлата в Панагюрище миналата година, отстъпи на Ким Сон И от КНДР с 3-4 гейма (11:7, 11:7, 9:11, 9:11, 11:9, 9:11, 8:11).

В края на мача японката получи крамп, но не й беше разрешено да ползва медицински тайм аут, защото схващането на крака не се смятало за контузия.

"Днес беше рождения ден на майка ми и много исках да я поздравя с победа. За първи път получавам крамп по време на мач и съм много разочарована"1 призна Ишикава.

Севернокорейката Ким се класира за осминафиналите.

При мъжете знаменосецът на Германия Тимо Бол беше на две точки от загубата срещу Александър Шибаев от Русия. В крайна сметка звездата обаче измъкна шестия гейм, а след това и победата с 4-3 (12:14, 11:4, 7:11, 11:7, 10:12, 12:10, 11:6).

Следващият съперник на Бол е нигериецът Куадри Аруна.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Григор Димитров: Нещата постепенно се подобряват и си идват на мястото
Янаки Милев се класира за втория кръг в Сърбия
Кузманов с победа на Чалънджър в Рим
Мелис Расим се класира за втория кръг в Анталия
Радукану е готова за турнира в Мадрид
Томова отпадна на старта в Мадрид от млада тенис надежда
Надал със специална награда Лауреус
Виктория Томова и Еала откриват програмата в Мадрид
Остапенко с девета титла в кариерата си след успех над Сабаленка
Алкарас и Джокович попаднаха в една половина в Мадрид