PALMS BET 7SPORT BWIN

Билети по 20 евро за двубоя в Атина

Билети по 20 евро за двубоя в Атина
02-04-2014 00:00
По 20 евро на ден струват билетите за двубоя за Davis Cup в Атина между отборите на Гърция и България, който е за оставане във втора група на Евро-африканската зона на турнира.

Продажбата на билети започва днес, 2 април, на кортовете на клуба "Илиуполис", както и в офиса на Гръцката федерация по тенис в квартал Панграти, съобщи сайтът grreporter.info.

Мачът започва в петът от 13 часа с първия сингъл. Половин час по-рано е официалното откриване на двубоя. Срещата на двойки е в събота от 14 часа, а в неделя началния час на първата среща за деня е 10:00. Целият двубой ще бъде предаван пряко по БНТ2.

Тенис клубът в Илиуполис трескаво се готви за звездния си момент. За да могат да се съберат всички фенове на Григор, но и на тениса като спорт, който е изключително популярен в Гърция, около кортовете се монтират допълнителни трибуни. Според местните медии съоръжението ще може да събере 4000 зрители.

Освен 15-тия в световната ранглиста Димитров, в българския отбор са още Димитър Кутровски, Тихомир Грозданов, номер и Динко Халачев. От гръцка страна ще се състезават първата ракета Тодорис Ангелинос, Александрос Якупович, Маркос Каловелонис и Харис Капоянис.

Григор Димитров пристига в Атина днес и утре ще присъства на тегленето на жребия за мачовете, което ще стане в 11,00 часа в клуба в Илиуполис.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Танаси Кокинакис получи уайлд кард за турнира в Аделаида
41-годишна бивша №2 в света се завръща на Australian Open
Историята на българския тенис влезе в библиотеката на Уимбълдън
Лърнър Тиен спечели Next Gen турнира
Ник Кириос се завръща на корта в Бризбейн
Приключи гласуването за Най-добър млад спортист на 2025 г.
Григор Димитров за Дани Валверду: Винаги ще бъдеш част от моята история
Сезон 2026 ще бъде последен за Стан Вавринка
Будков Кяер е все по-близо полуфиналите на Next Gen ATP Finals, Тиен с ключова победа
CoolFit подкрепи Balkan Boulder Battle Vol. 2 – най-голямата зала за катерене на Балканите