PALMS BET 7SPORT BWIN

Нестеров се класира за втория кръг на сингъл в Бахрейн

Нестеров се класира за втория кръг на сингъл в Бахрейн
04-11-2025 15:52 | Tennis24.bg

Пьотр Нестеров се класира за втория кръг на сингъл на турнира на твърда настилка в Манама (Бахрейн) с награден фонд 15 хиляди долара.

 

Поставеният под №5 в схемата българин победи на старта на основната схема над Тайлър Стайс (САЩ) с 6:4, 6:2. Двубоят продължи час и 43 минути.

22-годишният българин спечели първия сет с решаващ пробив в последния гейм, а във втората част дръпна набързо с 3:0 и до края нямаше проблеми.

 

За място на четвъртфиналите националът на България за Купа "Дейвис" ще играе срещу победителя от двубоя между Максимилиан Хомберг (Германия) и Сейдина Андре (Сенегал).

 

В надпреварата на двойки Нестеров и Александър Башки (Грузия), поставени под №2 схемата, започват срещу Хомберг и Зак Стивънс (Великобритания).

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Сабаленка срещу Кирьос в Битка на половете
Иван Иванов загуби при дебюта си в основна схема на ATP турнир
Кузманов отпадна на старта на Чалънджъра в японския град Мацуяма
Вавринка се пребори за втория кръг в Атина, среща Музети
Рибакина победи Швьонтек в Рияд и излезе от групата. Кийс остана без шансове да продължи
Иванов срещу Ханфман от 15:00 ч. във вторник
Иванов тренира с Вавринка
Димитров е 44-и в ранглистата, Томова се изкачи с 2 позиции
Корда отново победи Попирин, Табило ще е първи съперник на Джокович в Атина
Иван Иванов срещу Яник Ханфман на старта в Атина