PALMS BET 7SPORT BWIN

Григор: Седмицата в Париж бе успешна

Григор: Седмицата в Париж бе успешна
30-10-2025 10:28 | Tennis24.bg

Григор Димитров заяви в социалните мрежи, че е доволен от участието си на Мастърса в Париж. За първата ракета на България това бе първа официална поява на корта след контузията, която получи по време на Уимбълдън в гръдния мускул. 

 

Във френската столица Димитров изигра два мача, като записа победа на сингъл и загуба на двойки, преди да реши да се откаже преди старта на двубоя си с Даниил Медведев от втория кръг в надпреварата по единично.

 

„Седмицата в Париж бе успешна и аз съм горд, че успях да проверя състоянието си и да докажа, че усилията, които положих, и тези на екипа ми са били правилни. След като се представих на добро ниво през последните дни, почувствах, че сега е правилният момент да спра. Развълнуван съм за предизвикателствата и възможностите, които ще ми донесе 2026 година. Благодаря на всички за топлото посрещане, обичта и усмивките", написа Димитров в профила си в Инстаграм.

 

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Още възможности от FastPay за плащане на битови сметки без допълнителни такси
Призмич, похвалите на Джокович и как хърватинът стигна до Джеда
Какви са възможните причини за раздялата на Алкарас и Фереро
Алкарас и Фереро - седемгодишно пътешествие
Жодар спаси 4 мачбола и победи топ поставения Тиен в Джеда. Будков Кяер също с победа
Басавареди и Блокс започнаха с победи Next Gen ATP Finals 2025
Алкарас се раздели с треньора си
Иван Иванов беше обявен за световен шампион при юношите за 2025 година
Анкетата на Viasport.bg се радва на специално внимание
Въвеждат нови правила за жега от сезон 2026