PALMS BET 7SPORT BWIN

Димитър Кузманов прекрати участието си в Херсонисос

Димитър Кузманов прекрати участието си в Херсонисос
09-10-2025 10:57 | Tennis24.bg

Димитър Кузманов прекрати своето участие на турнира от сериите Чалънджър 50 в Херсонисос. Причините са свързани с физически проблеми, които изпитва българският тенисист.

Поставеният под номер 8 в схемата на сингъл пловдивчанин по-късно днес трябваше да играе във втория кръг срещу квалификанта Раду Албот (Молдова), но се отказа и Албот продължава напред без игра.

В надпреварата на двойки Кузманов и Денис Новак (Австрия) имаха за съперници на четвъртфиналите този следобед Давид Поляк (Чехия) и Макс Вестфал (Франция), които също се класираха в следващата фаза без да излизат на корта.

При дуетите Антъни Генов (България) и Ерик Гревелиус (Швеция) са поставени под номер 1 и на четвъртфиналите играят в момента срещу британците Макс Бейзинг и Джеймс Стори.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Елизара Янева загуби драматично финала в Словакия
България приема Белгия за Купа Дейвис
Гергана Топалова отпадна на полуфиналите в САЩ
Клаудио Пистолези проведе открити тренировки в София
Испания отстрани Германия и ще играе на финала на Купа Дейвис
Елизара Янева е на финал на сингъл в Словакия
Григор с поредица в Уча.се
Италия ще спори за трета поредна титла на Купа Дейвис
Гергана Топалова e във финалното каре в САЩ
Росица Денчева с първа титла на двойки в кариерата си