Джордж Лазаров е на финал на UTR Pro Tennis Tour в Благоевград

Българинът Джордж Лазаров се класира за финала на турнира за мъже от веригата UTR Pro Tennis Tour с награден фонд от $20 000. Надпреварата се провежда в залата на Югозападния университет „Неофит Рилски" в Благоевград. Това e четвърти турнир от веригата в България, който е част от зимния календар. В надпреварата участват 20 тенисисти от България, Румъния, Великобритания, САЩ, Русия, Финландия, Гърция, Китай, Ирландия и Казахстан.
На полуфиналите Джордж Лазаров победи с 6:2, 6:4 Маршал Туту (Великобритания). В спор за титлата утре Лазаров ще играе срещу Маркъс Уолтърс (Великобритания), който победи на полуфиналите Динко Динев със 7:5, 6:4.
Първите места в последните години на турнири от веригата UTR Pro Tennis Tour в България спечелиха Пьотр Нестеров, Александър Лазаров, Лия Каратанчева, Джулия Терзийска и Елица Костова и Лидия Енчева.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!