PALMS BET 7SPORT BWIN

Вердаско слага край на кариерата си в Доха, където ще играе с Джокович на двойки

Вердаско слага край на кариерата си в Доха, където ще играе с Джокович на двойки
15-02-2025 11:11 | Tennis24.bg



Фернандо Вердаско ще изиграе последния си професионален турнир в Доха. 41-годишният испанец ще си партнира на двойки със сърбина Новак Джокович в катарската столица.

 

„След толкова много години в ATP Tour е време за последния ми турнир. А какъв по-добър начин да завърша от това да играя на двойки с моя приятел Новак Джокович, истинска легенда на нашия спорт. Новак, много ти благодаря, че каза „да“ от самото начало“, написа испанецът в социалните си мрежи.

 

Вердаско е бивш номер 7 в света на сингъл и бивш номер 8 на двойки. Той има общо 15 титли от турнири на ATP в кариерата си. През 2013-а испанецът стана шампион на Финалите на тура. Най-добрият му резултат в турнирите от Големия шлем е достигането до полуфиналите на Откритото първенство на Австралия през 2009 година.

 

 

View this post on Instagram

A post shared by F E R N A N D O   V E R D A S C O (@ferverdasco)

 

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Димитров срещу Махач - последен мач на KIA Arena във вторник
Убедителен старт за Паолини, Костюк отпадна след дълга драма
Зверев загуби сет, но записа успешен старт в Мелбърн
Гергана Топалова отпадна на крачка от финал в Аржентина
Лидия Енчева отпадна на полуфиналите на сингъл в Хургада
Елизара Янева е на финал в Манчестър
Федерер открадна шоуто на откриването
Беретини се оттегли от Australian Open
Australian Open 2026: Превю на ден 1
Джокович, Медведев и Швьонтек започват в понеделник. Димитров - във вторник