PALMS BET 7SPORT BWIN

Шнайдер, Фернандес и Боултър с успехи на турнира в Хонконг

Шнайдер, Фернандес и Боултър с успехи на турнира в Хонконг
29-10-2024 22:14 | Tennis24.bg

Първите три поставени тенисистки се класираха за втория кръг на турнира на твърди кортове от сериите WTA 250 в Хонконг.

 

Водачката в схемата Диана Шнайдер (Русия) се наложи на старта над японската квалификантка Киока Окамура с 6:3, 6:3 за 78 минути игра. Следващата противничка на Шнайдер ще бъде Присила Хон от Австралия.

 

Втората поставена Кейти Боултър надделя над друга японка Аои Ито с 6:4, 6:4. Двубоят продължи час и 38 минути. Британката ще срещне Сиюй Ван (Китай) във втория кръг.

 

Миналогодишната шампионка Лейла Фернандес, трета в схемата на турнира в Хонконг, победи британката Хедър Уотсън с 6:2, 6:2 за час и 25 минути игра. В следващия етап представителката на Канада ще се изправи срещу Кимбърли Бирел от Австралия.

 

Напред се класираха още седмата поставена Варвара Грачова (Франция) и осмата в схемата Кристина Букса от Испания.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Защо тенисистите слушат музика, преди да излязат на корта
Донски се класира за финала на двойки на турнира от сериите Чалънджър 100 в Мая
Александър Блокс за първи път ще игаре на  Next Gen ATP Finals
Джордж Лазаров се класира за четвъртфинал на сингъл в Анталия
Елизара Янева отпадна от турнира в Търнава
Лиа Каратанчева се класира за четвъртфиналите на сингъл в Анталия
Александър Донски е на полуфинал в Мая
Стан Вавринка се завръща в Окланд
Муратоглу разкри слабостите на Карлос Алкарас след финалите в Торино
Шиникова отстъпи пред 16-годишна сръбкиня