PALMS BET 7SPORT BWIN

Шеста поредна победа за Адриан Андреев

03-09-2024 21:31 | Tennis24.bg

Адриан Андреев се класира за втория кръг на турнира на клей от сериите "Чалънджър" в Генуа (Италия) с награден фонд 148 625 евро.

Българинът победи на старта Дженаро Алберто Оливиери (Аржентина) със 7:5, 3:6, 6:2. Срещата продължи 2 часа и 44 минути.

За успеха си Адриан заработи осем точки за световната ранглиста, а за място на четвъртфиналите Андреев ще играе срещу представителя на домакините Джовани Фонио, 316-и в световната ранглиста.

Андреев постигна шеста поредна победа, след като през миналата седмица спечели първата си титла на ниво "Чалънджър". Той триумфира с пет поредни победи при нито един загубен сет на турнир в Порто (Португалия).

Последни новини
Синер ще работи с двама бивши треньори на Джокович
България победи Салвадор и ще играе за влизане в Световна група I на Купа Дейвис