PALMS BET 7SPORT BWIN

Росица Денчева отпадна на полуфиналите в Сърбия

10-08-2024 15:17 | Tennis24.bg

Росица Денчева отпадна на полуфиналите на сингъл на турнира на клей за жени в Куршумлийска баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.

Поставената под №4 в схемата Денчева отстъпи с 4:6, 2:6 от втората поставена Наталия Сенич от Сърбия. Срещата продължи 101 минути.

Преди тази среща Денчева постигна три убедителни победи без да загуби сет. В първите си три мача бълггарката загуби само 13 гейма.

По-късно днес Галена Кръстенова ще играе във финала в турнира на двойки. 17-годишната Кръстенова и Уляна Грабовец от Беларус ще играят за титлата срещу №1 в схемата Лус Конинг и Сара ван Ернст от Нидерландия.

Последни новини
Фриц записа трета поредна победа над Зверев и Отборът на света поведе в резултата