PALMS BET 7SPORT BWIN

Янаки Милев отпадна в първия кръг на Чалънджър в Бон

06-08-2024 15:50 | Tennis24.bg

Янаки Милев отпадна в първия кръг на основната схема на турнира на клей от сериите "Чалънджър" в Бон (Германия) с награден фонд 74 825 евро.

Българинът отстъпи с 3:6, 4:6 на №185 в световната ранглиста Хенри Скуайър от Германия. Срещата продължи час и 16 минути.

Милев допусна пробив за 1:3 в първия сет и го загуби с 3:6. Във втората част Янаки бе пробит за 3:4, но веднага отговори с рибрейк за 4:4. За съжаление Милев загуби следващите два гейма, а с това и мача.

Преди тази среща Янаки Милев постигна две победи в квалификациите. Така той заработи 4 точки за световната ранглиста.

В турнира на двойки ще участва друг българин Александър Донски, който ще играе в тандем със Звонимир Бабич (Хърватия). В първия кръг Донски и Бабич ще играят срещу вторите поставени германци Якоб Шнайтер и Марк Валнер.

Последни новини
Фриц записа трета поредна победа над Зверев и Отборът на света поведе в резултата