PALMS BET 7SPORT BWIN

Григор Димитров открива програмата на централния корт

Григор Димитров открива програмата на централния корт
14-05-2024 09:57 | Tennis24.bg

Григор Димитров открива днес програмата на турнира от сериите Мастърс 1000 в Рим.
Първата ни ракета ще се изправи срещу американеца Тейлър Фриц в осминафинален мач на централния корт. Очаква се двубоят да започне в 12:00 часа.

Григор Димитров и Тейлър Фриц са играли два пъти помежду си, като имат по една победа. И двете срещи са на турнири на червени настилки.

На Мастърса в Мадрид през 2019 година Фриц надделява със 7:6(8), 7:6(4). През миналата година в полуфинален мач на турнира в Женева, Димитров записва успех с 3:6, 7:5, 7:6(2).

При победа, на четвъртфиналите българинът ще играе срещу Александър Зверев или Нуно Боржеш, от когото загуби на Australian Open тази година.

До момента в италианската столица най-добрият български тенисист записа успехи над японеца Йошихито Нишиока и над французина Теренс Атман.

Цялата програма за деня вижте ТУК!

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Испания отстрани Германия и ще играе на финала на Купа Дейвис
Елизара Янева е на финал на сингъл в Словакия
Григор с поредица в Уча.се
Италия ще спори за трета поредна титла на Купа Дейвис
Гергана Топалова в във финалното каре в САЩ
Росица Денчева с първа титла на двойки в кариерата си
Елизара Янева е на полуфинал в Търнава
Топалова се класира за четвъртфинал на сингъл в САЩ
Испания се класира на полуфинал на Купа Дейвис
Росица Денчева се класира за полуфиналите на двойки в Гърция