PALMS BET 7SPORT BWIN

Томова загуби драматично в последния кръг на квалификациите

07-05-2024 16:10 | Tennis24.bg

Виктория Томова допусна загуба във втория (последен) кръг на квалификациите на турнира на клей Рим от сериите WTA 1000 с награден фонд от 5,5 милиона долара.

Българката отстъпи с 4:6, 6:2, 6:7(5) Рената Сарасуа от Мексико. Срещата продължи 3 часа и 5 минути игра. Мачът бе спрян заради проливен дъжд при 5:6 в третия сет в полза на мексиканката.

След подновяването на играта Томова стигна до тайбрек. В него Вики поведе с 5:3, но загуби следващите четири точки.

Така за Томова остава надеждата, че може да се класира за основната схема като "щастлива губеща".

Последни новини
Донски загуби в първия кръг на квалификациите, Кузманов и Лазаров ще започнат от основната схема на
Янаки Милев загуби финала в Анталия
Янаки Милев е на победа от финал в Анталия
Отбелязваме Деня на българския спорт
Циципас отпадна на четвъртфиналите в Рим
Диа Евтимова се класира за четвъртфиналите на сингъл в Анталия
Донев и Иванов се класираха за четвъртфиналите на сингъл и полуфиналите на двойки в Сърбия
Електрохолд получи четири награди в конкурса `Най-зелените компании в България 2024`
Янаки Милев ще играе на четвъртфиналите в Анталия
Гергана Топалова победи втората поставена и се класира за четвъртфиналите на турнир в Загреб