PALMS BET 7SPORT BWIN

Алкарас: Не знаех какво да направя срещу Григор

Алкарас: Не знаех какво да направя срещу Григор
29-03-2024 13:43 | Tennis24.bg

Карлос Алкарас призна, че не е имал никакъв отговор срещу Григор Димитров в двубоя им от четвъртфиналите на турнира "Мастърс" в Маями тази нощ. Срещата бе спечелена от българина с 6:2, 6:4, а след двубоя Алкарас, който е номер 2 в световната ранглиста, обясни, че е бил като ученик.

"Той ме накара да се чувствам като 13-годишен. Беше невероятно. Опитвах се да говоря с моя щаб. Казах им, че не знам какво повече мога да направя", бяха първите думи на 21-годишния Алкарас.

"Григор игра невероятен тенис, бих го нарекъл перфектен. Не можех да намеря никакъв начин, по който да го накарам да се чувства неудобно на корта. Мисля, че той изигра чудесен мач. Нямах никакъв отговор, защото в неговата игра просто липсваха слабостите. Наистина не знаех какво да направя и затова в момента съм фрустриран. Показах битка на корта и лично аз съм доволен от моето си представяне, но нямаше какво повече да сторя", добави испанецът на пресконференцията след мача.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Първа титла за Лърнър Тиен
Рибакина триумфира на Финалите в Рияд и грабна рекорден чек
Великанът Джокович заслужи титла №101
Нестеров с драматична загуба на полуфиналите в Бахрейн
Вожняцки се наслаждава на семейния живот, не мисли за завръщане на корта
Шиникова остана на крачка от финал в Либерец
Динко Динев приключи на четвъртфиналите в Ираклион
Джокович ще спори за титла №101
Сабаленка ще спори за титлата в Рияд
Нестеров надви водача в схемата и е на крачка от финал в Манама