PALMS BET 7SPORT BWIN

Муратоглу: Синер ще задмине Алкарас през 2024 г.

Муратоглу: Синер ще задмине Алкарас през 2024 г.
07-12-2023 10:42 | Tennis24.bg

Популярният тенис треньор и експерт Патрик Муратоглу сподели очакванията си за представянето на Яник Синер и Карлос Алкарас през 2024 г.

„Като се има предвид това, което Яник направи в края на 2023 г., той ще бъде 100% готов да се състезава на най-високо ниво. Да, Алкарас наистина е няколко крачки пред Синер, защото той спечели два турнира от Големия шлем. Той беше номер едно в света, имаше много повече инструменти.

Яник също спечели много, но играта му се основаваше на най-добрите му качества, а именно представянето му на основната линия и скоростта му. През последните две-три години Яник работи върху други аспекти на играта си. Вярвам, че догодина Синер ще играе по-добре и по-силно от Алкарас“, написа Муратоглу в социалните мрежи.

През 2023 г. Синер спечели 4 титли, включително Мастърс 1000 в Торонто, стигна до полуфиналите на Уимбълдън, игра на финала на най-добрите на ATP, а също така спечели Купа Дейвис с национален отбор.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Григор Димитров открива програмата на Грандстенд в Рим
Фабио Фонини слезе от голямата сцена
Бургас приема престижен турнир на Tennis Europe за деца до 14 години
Янаки Милев приключи във втория кръг в Сърбия
Лиа Катаранчева с победа за 75 минути в САЩ
Швьонтек с разгромна победа на старта в Рим
Осака и Жабюр са в третия кръг в Рим
Нестеров е на четвъртфинал на сингъл в Румъния
Лиа Катаранчева с изразителна победа в Индиън Харбър Бийч
Пьотр Нестеров и Самуил Конов с победи на единично в Румъния