PALMS BET 7SPORT BWIN

Медведев: Никога не съм започвал сезона толкова добре

Медведев: Никога не съм започвал сезона толкова добре
31-03-2023 13:47 | Tennis24.bg

Даниил Медведев е много доволен от формата си от началото на годината и смята, че никога през кариерата си не е започвал сезон толкова добре. Той изрази това мнение след победата си с 6:3, 7:5 срещу Кристофър Юбанкс на четвъртфиналите на Мастърс 1000 турнира в Маями.

В разгара на американския тур Медведев бе в серия от 19 победи, която бе прекратена на финала в Индиън Уелс от Алкарас. Така руснакът е с 22 успеха в последните си 23 мача и е с баланс 27:3 от началото на сезона. Той спечели титли в Ротердам, Доха и Дубай.

"Никога не съм започвал сезон толкова добре. Спечелих много мачове и няколко турнира, от което съм много доволен", заяви той.

"Разочарова ме само Индиън Уелс, тъй като серията ми бе прекратена на същия брой победи като предишната. Решен съм обаче да започна нова и се вижда, че в Маями съм в добра форма".

Следващият съперник на руснака е неговият сънародник Карен Хачанов.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Гергана Топалова с победа в три сета във Франция
Елизара Янева с експресна победа на старта в Пазарджик
Денислава Глушкова с победа за 67 минути в Сърбия
Серина и Винъс Уилямс стартират подкаст
Девет българки ще участват на ITF турнир в Пазарджик
Григор Димитров запази позицията си в ранглистата
Ясни са всички финалисти за Купа Дейвис
Валентин Димов: Постигнахме нещо историческо
Александър Василев: Мечтите са големи, но вървя стъпка по стъпка
Феноменален Александър Василев донесе исторически успех на България