PALMS BET 7SPORT BWIN

Григор срещу опитен италианец или французин във втория кръг в Маями

Григор срещу опитен италианец или французин във втория кръг в Маями
21-03-2023 09:21 | Tennis24.bg

Григор Димитров ще играе с победителя от срещата Фабио Фонини – Констант Лестиен във втория кръг на турнира в Маями. Състезанието е от сериите Мастърс 1000 и е с награден фонд 8,8 милиона долара.

Димитров – номер 21 в схемата на турнира, както и останалите поставени топ-състезатели, пропускат първия кръг и се включват един етап след това. Фонини е номер 91 в ранглистата на АТР и се е изправял седем пъти срещу Григор. Победите за българина са пет срещу две за италианския тенисист. Лестиен е на 60-о място в подреждането, а до момента няма мач срещу хасковлията.

При победа във втория кръг българската тенис-звезда може да срещне Яник Синер. Младият италианец е номер 10 сред поставените в турнира в Маями и също се включва от втория кръг. Неговият съперник там ще стане ясен от победителя от мача на Ласло Джере и все още неизвестен квалификант.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Яник Синер с нов успех у дома
Димитър Кузманов заслужи място в основната схема в Загреб
Синер срещу Де Йонг, гледайте двубоя ОНЛАЙН ТУК
ERA Black Sea Open събира най-добрите аматьори в Сарафово
Три ютилити компании с обща информационна брошура за столичани
Програмата за понеделник – Яник Синер отново в игра
Алкарас е в четвъртия кръг на Мастърса в Рим
Лиа Каратанчева с първа ITF титла на сингъл в кариерата си
Кузманов с победа в квалификациите на Чалънджър в Загреб
Нестеров остана на крачка от титлата в Румъния