PALMS BET 7SPORT BWIN

Олимпийската авантюра на Анди Мъри приключи

 Олимпийската авантюра на Анди Мъри приключи
28-07-2021 15:02 | Tennis24.bg

Двукратният олимпийски шампион Анди Мъри и сънародникът му Джо Салисбъри отпаднаха на 1/4-финалите в турнира по двойки в Токио. Представителите на Великобритания отстъпиха пред хърватите Марин Чилич и Иван Додиг след 6:4, 6:7 (2) и 7:10.

Мъри е единственият тенисист, който триумфира с поредни титли от Олимпиади, но сега се отказа от изяви на сингъл, тъй като не е напълно готов да играе след претърпяната операция през 2019 година.

"Не знам дали ще имам възможност да играя отново. Обичам всяка минута, която играя на Олимпиадата. Иска ми се днес да беше по -различно. Имах още един шанс с Джо да спечеля медал. Бяхме толкова близко и това е просто разочароващо.

Имаше някои неща, които бих искал да направя в края на мача, за да се опитам да помогна повече. Но да, много разочароващо. Просто е трудно. Мразя да губя", каза Мъри.

В друга среща от 1/4-финалите представителите на Нова Зеландия - Маркъс Даниел/Майкъл Винъс елиминараха поставените под номер 3 в схемата Хуан-Себастиан Кабал/Роберт Фарах (Колумбия) след 6:3, 3:6 и 10:7.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Янаки Милев е на крачка от финал в Анталия
Елизара Янева с най-много победи от началото на годината в ITF при жените
Авто Юнион става официален представител в България на BYD
Марин Чилич достигна до полуфиналите в Далас
Йоана Константинова се класира за финала на двойки в Тунис
Ива Иванова е на полуфинал на сингъл в Монастир
Министърът на младежта и спорта награди Димитър Кисимов за титлата му на Australian Open
Дардери увеличи серията си победи на клей на 15 и се класира на четвъртфинал в Буенос Айрес
Шелтън ще играе на ¼-финал в Далас с Кецаманович, който отстрани Пол
Сакари отстрани Швьонтек в Доха, Рибакина също е аут