PALMS BET 7SPORT BWIN

Вожняцки ще става майка

Вожняцки ще става майка
11-02-2021 16:15 | Tennis24.bg

Бившата водачка в световната ранглиста Каролина Вожняцки ще става майка. Датчанката и съпругът ѝ Дейвид Лий очакват първото си дете.

През юни трябва да се роди дъщеря им, а щастливата новина беше обявена от бъдещите родители в Instagram. Вожняцки публикува няколко бебешки предмета и снимка от сонограмата, а Лий сподели снимка със съпругата си, която държи табела пред корема си, на която е изписано „Момиченцето ни идва през юни 2021“. И двамата заявиха, че нямат търпение да се срещнат с бебето и вече броят дните до юни месец.

Вожняцки и Лий се ожениха през 2019 година пред 120 гости в Италия. Преди малко повече от година, на Откритото първенство на Австралия, блондинката сложи край на кариерата си.

„Винаги съм си казвала, че когато му дойде времето, има неща, които са по-важни от тениса. През последните месеци осъзнах, че имам цели, които се простират извън корта“, заяви Каролина по това време.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Почина Великият Димитър Пенев
Винъс Уилямс получи уайлд кард за Australian Open
 Григор Димитров срещу квалификант в Бризбън
Андреев отпадна на четвъртфиналите след маратонски дуел
Виктория Томова загуби първата си среща за годината
Циципас и Сакари са мотивирани за игра и за победи
Осака: Знам, че основната ми роля в живота не е да бъда тенисистка
Андреев е на четвъртфинал в Маракеш
Паничи: Новак винаги е бил светлинни години напред по отношение на управлението на емоциите си
Кафелников за Зверев: Все още има шанс за титла от Големия шлем