Winbet

Резултати от осминафиналите на Държавното първенство до 12 г.

Резултати от осминафиналите на Държавното първенство до 12 г.
12-08-2020 15:33 | Tennis24.bg

На кортовете на ТК "Дема" в София се изиграха на осминафиналите на Държавното лично първенство по тенис на открито за момчета и момичета до 12. Надпреварата е от календара на БФТенис.
 
Резултати, Юноши, 1/8-финали:
Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Стефан Боев (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-3, 7-6(5)
Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София) - Филип Костадинов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-4, 6-0
Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе ) - Емил Бимбашиев (ТК "Смолян 2013", гр.Смолян) 6-4, 6-1
Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново) - Петър Иванчев (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 7-5
Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) - Калоян Шиков (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) 6-1, 6-2
Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Александър Толев (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-1, 6-1
Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) - Добромир Манолов (ТК "Диана", гр.София) 6-2, 6-2
Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София ) - Божидар Шишков (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) 6-2, 6-4

Юноши, 1/4-финали:
Мартин Дамянов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Самуил Пешев (ТК "Диана", гр.София)
Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе ) - Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново)
Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) - Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна)
Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) - Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София )

Резултати, Девойки, 1/8-финали:
Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Сирма Николова (ТК "Левски", гр.София) 6-4, 6-0
Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) - Теодора Найденова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) 6-3, 6-0
Елена Пападопулу (ТК "15:40", гр.София) - Ивелина Христова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-2, 6-3
Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) - Рая Стайкова (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) 6-2, 6-1
Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Анастасия Бързакова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-2, 6-0
Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София) - Александра Антонова (ТК "Русе", гр.Русе) 6-0, 6-2
Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) - Мария Чалъкова (ТК "15:40", гр.София)
Никол Иванова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) - Рафаела Симеонова (ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол) 6-3, 7-5

Девойки, 1/4-финали:
Златина Ангелова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София)
Елена Пападопулу (ТК "15:40", гр.София) - Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас)
Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) - Брияна Иванова (ТК "Про спорт", гр.София)
Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) - Никол Иванова (ТК "Бароко Спорт", гр.София)

Програма:
13 август (четвъртък) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки
14 август (петък) – полуфинали единично + ФИНАЛИ ДВОЙКИ
15 август (събота) – ФИНАЛИ ЕДИНИЧНО


Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Перфектен старт за Григор Димитров
Цветана Пиронкова срещу Серина Уилямс на централния корт
Джокович тръгна по шампионски
Труден старт за шампионката от Австралия
Тийнейджърка поднесе една от изненадите на Ролан Гарос
Григор Димитров ще играе във Виена за трета поредна година
Надал призна за трудности при завръщането на корта
Медведев отпадна на старта на Ролан Гарос
Серина очаква дълъг мач срещу Пиронкова
Гледайте онлайн тук: Григор Димитров срещу Барер