PALMS BET 7SPORT BWIN

Мария Мицова с две загуби за деня

Мария Мицова с две загуби за деня
14-03-2019 19:24 | Tennis24.bg

Мария Мицова приключи участието си на турнира по бадминтон от световните Суперсерии 300 в Базел (Швейцария) с награден фонд 150 хиляди долара.

Българката отпадна във втория кръг на единично жени и на смесени двойки. Мицова загуби от осмата поставена в схемата рускиня Евгения Косецкая с 18:21, 19:21 за 33 минути. Във втория гейм русенката водеше с 10:5, но рускинята изравни 18:18 и след 21:19 затвори мача.

На двойки Мария Мицова и Алекс Влаар отстъпиха в драматичен мач пред датчаните Матиас Баю-Смит и Рики Сьоби (Дания) с 21:17, 19:21, 25:27 за 58 минути.

По-късно днес европейските шампионки на двойки Стефани Стоева и Габриела Стоева, втори поставени в схемата, ще играят във втория кръг срещу Юлфира Барка и Джауза Фадхила Сугиарто от Индонезия.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Кириос спечели Битката на половете срещу Сабаленка
Пьотр Нестеров с две титли от турнира в Монастир
Динко Динев отпадна на четвъртфиналите в Турция
Битката между половете се завръща: Сабаленка срещу Кириос
Пьотр Нестеров спечели трофея на двойки в Монастир
Пьотр Нестеров е на два финала в Тунис
Джак Дрейпър пропуска Australian Open
Здрави нерви и търпение: Андреев е на полуфинал след маратонска битка
Синът на Лейтън Хюит отново сред поканените за квалификациите в Мелбърн
Нестеров е на полуфинал на сингъл и на двойки в Тунис