PALMS BET 7SPORT BWIN

Сестри Стоеви отстъпиха на световните №1

Сестри Стоеви отстъпиха на световните №1
09-03-2019 13:16 | Tennis24.bg

Европейските шампионки Стефани Стоева и Габриела Стоева отпаднаха на четвъртфиналите на двойки жени на силния турнир по бадминтон от Световните Суперсерии 1000 в Бирмингам (Англия) с награден фонд 1 милион долара.

Българките, които са номер 8 в схемата, загубиха в равностоен двубой от водачките в световната ранглиста Юки Фукушима и Саяка Хирота (Япония) с 21:17, 15:21, 19:21. Двубоят продължи 80 минути и завърши половин час след полунощ българско време.

Стефани Стоева и Габриела Стоева, номер 8 в света, спечелиха първия гейм, но съперничките им взеха втората част и изравниха резултата. В третия гейм се игра точка за точка, но след 19:19 японките спечелиха две поредни разигравания и така затвориха мача. "Да, разочаровани сме, че загубихме днес, но беше един най-силните ни мачове. Благодарим за невероятната подкрепа", написаха сестрите в профила си във Фейсбук.

Надпреварата в Бирмингам е една от най-силните в календара на Световните Суперсерии по бадминтон.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Алкарас свали Синер от върха в Ню Йорк и ранглистата
Сабаленка: Заслужавах да спечеля титла от Шлема този сезон
Битка за титлата и първото място в света
Председателят на БОК Весела Лечева поздрави Иван Иванов и Александър Василев след финала на US Open
Арина Сабаленка отново е над всички на US Open
Иван Иванов спечели българския финал на US Open при юношите
Диа Евтимова загуби на финала на двойки в Кайзери
Дария Великова и Алекса Каратанчева са вицешампионки на двойки в Сърбия
Стефан Цветков поздрави Иван Иванов и Александър Василев за страхотното им представяне на US Open
Гледайте Иван Иванов - Александър Василев пряко по bTV!