PALMS BET 7SPORT BWIN

Григор Димитров започва в Рим срещу Нишиока

08-05-2024 14:46 | Tennis24.bg

Японецът Йошихито Нишиока ще бъде съперникът на Григор Димитров във втория кръг на турнира на клей от сериите Мастърс 1000 в Рим.

На старта на надпреварата 80-ият в световната ранглиста Нишиока се наложи над австриеца Себастиан Офнер с 6:3, 2:6, 7:6 (4) след 2 часа и 21 минути игра.

До момента японецът и поставеният под номер 8 в схемата Димитров имат два мача помежду, като и двата са завършили в полза на българина. Последната им среща бе точно на турнира в Рим през септември 2020 година, като тогава Димитров стигна до успех с безпроблемното 6:1, 6:0.

Наградният фонд на турнира в Рим е почти 7,9 милиона евро.

Последни новини
Донски загуби в първия кръг на квалификациите, Кузманов и Лазаров ще започнат от основната схема на
Янаки Милев загуби финала в Анталия
Янаки Милев е на победа от финал в Анталия
Отбелязваме Деня на българския спорт
Циципас отпадна на четвъртфиналите в Рим
Диа Евтимова се класира за четвъртфиналите на сингъл в Анталия
Донев и Иванов се класираха за четвъртфиналите на сингъл и полуфиналите на двойки в Сърбия
Електрохолд получи четири награди в конкурса `Най-зелените компании в България 2024`
Янаки Милев ще играе на четвъртфиналите в Анталия
Гергана Топалова победи втората поставена и се класира за четвъртфиналите на турнир в Загреб