Програма на турнира в Синсинати за сряда

Програма на турнира в Синсинати за сряда
14-08-2019 09:15 | Николай Драганов

Двубоят между Мария Шарапова и водачката в схемата Ашли Барти и мачът между Ник Кириос и Карен Хачанов - това са само част от вълнуващите двубои, част от програмата на турнира в Синсинати в сряда. На корта ще видим още Наоми Осака, Симона Халеп, Стефанос Циципас, Стан Вавринка и други.

 

Програма за сряда:

 

Централен корт, начало 18:00 часа

Екатерина Александрова – Симона Халеп

не преди 20:00 часа:

Ашли Барти – Мария Шарапова

Александър Зверев – Миомир Кецманович

не преди 02:00 часа:

Юлия Путинцева – Слоун Стивънс

не преди 03:30 часа:

Ник Кирьос – Карен Хачанов

 

Grandstand, начало 18:00 часа:

Кей Нишикори – Йошихито Нишиока

Ян-Ленард Щруф – Стефанос Циципас

Алиаксандра Саснович – Наоми Осака

не преди 02:00 часа:

Франсис Тиафо – Роберто Баутиста Агут

Брайън/Брайън – Додиг/Полашек

 

Корт №3, начало 18:00 часа:

Алекс де Минор - Рейли Опелка

Каролина Плишкова - Яфан Ван

Стан Вавринка - Андрей Рубльов

Медисън Кийс - Дария Касаткина

София Кенин - Зарина Диас

 

Корт №4, начало 18:00 часа:

Арина Сабаленка - Сайсай Жен

Данийл Медведев - Беноа Пер

Давид Гофен - Гуидо Пея

Денис Шаповалов - Люка Пуй

 

Корт №10, начало 18:00 часа:

Елина Свитолина - Елизе Мертенс

Дона Векич - Виктория Азаренка

Су-Вей сие - Дженифър Брейди

Светлана Кузнецова - Даяна Ястремска

 

ПЪЛНА ПРОГРАМА ЗА СРЯДА

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Последни новини
Пьотр Нестеров триумфира в Скопие
Лия Каратанчева с първа ITF титла
Шампионите в Синсинати стават ясни в неделя (програма)
Джокович: Медведев е един от най-добрите в света
Кийс срещу Кузнецова в спор за трофея в Синсинати
Медведев детронира Джокович след обрат
Гофен стана първият белгиец на финал в Мастърс 1000
Директорът на турнира в Чънду: На Григор му липсва увереност
Нестеров и Каратанчева на финал в Скопие
Владимир Попов е двоен шампион от турнир на Тенис Европа в Белгия